אודותינו

מעל 25 שנים של ניסיון

גומי כל א. יחיאל (2012) בע"מ  היבואנית הרשמית של GyMastery הוקמה בשנת 1992 על ידי יחיאל אורון. התחלתה היתה צנועה, כאשר יחיאל מתפקד כמנהלה והעובד היחיד בה. בראשית דרכה התמקדה החברה בייבוא ובשיווק מוצרי גומי בודדים, ביניהם חליפות גשם, סינרים וצינורות.

עם השנים הרחיבה החברה את תחומי עיסוקה ואת מכלול מוצרי הגומי שהיא משווקת. כיום היא מציעה מגוון עצום של מוצרי ספורט וציוד כושר  בנוסף מגוון רחב של מוצרים מגומי טבעי ומגומי סינתטי, כמו גם מוצרים הקרובים לעולם הגומי. בעקבות הרחבת פעילותה, עברה החברה למושב חדיד הסמוך לנתב"ג, בו היא מחזיקה בשטחי אחסנה של כ-1,000 מ"ר וגלריות תצוגה.

 

ספורט וגומי זה העולם שלנו :מגוון מוצרי ספורט וגומי איכותיים

גומי הינו מרכיב חשוב במיוחד במוצרים תעשייתיים רבים ובמוצרי צריכה. מבחר מוצרי הגומי של גומי כל א. יחיאל כולל מגוון רחב במיוחד של מוצרים העשויים מחומר זה: החל ממזרנים, ציוד פילאטיס, יוגה, משקולות, נעליים, בכפפות ובפריטי ביגוד, דרך אביזרי בטיחות, ציוד מגן ואביזרים רפואיים, וכלה ביריעות ענק לתעשייה, בספוגים ובצינורות.

החברה נמצאת בקשר הדוק עם עשרות ספקים בחו"ל – אירופה, ארה"ב והמזרח הרחוק – והיא מייבאת מוצרי גומי מן האיכות הגבוהה ביותר. המוצרים מתחום הספורט, כגון מגוון רחב של מזרנים, משקולות מדרכי בטיחות ובלימה לחדרי כושר ,סטודיו, בתי ספר וגני שעשועים וכו', הינם בעלי תו תקן ישראלי, ולעתים גם תו תקן בינלאומי.

 

אספקה מהירה בשיווק לכל הארץ

בזכות אזור האחסנה רחב הידיים, לחברה יש מלאי זמין גדול, כולל, בין השאר, מלאי קבוע של למעלה מ-50 טון יריעות גומי לתעשייה. כך יכול צוות גומי כל א. יחיאל לספק לכם את המוצרים הדרושים בשירות מהיר, בכל זמן ולכל מקום. במידת הצורך, יוזמן המוצר בהזמנה מיוחדת מספקי החברה בחו"ל, ללא עלות משלוח מיוחדת.

 

שירות מקצועי ואיכותי לקהל לקוחות רחב

עם השנים זכתה חברת גומי לכל א. יחיאל במוניטין רב, בזכות המאמץ המיוחד שהיא עושה למען כל לקוח ולאספקת מוצרי הגומי שהזמין בהקדם האפשרי, אמינותה, איכות מוצריה והשירות המצטיין שלה. החברה שמה דגש על אדיבות וסבלנות, הניכרות בכל שיחת טלפון לבירור פרטים אודות מוצריה.

כיום שורה ארוכה של מפעלים, מוסדות, סיטונאים ועסקים משתמשים במוצרי הגומי של החברה. ביניהם משטרת ישראל, קק"ל, צה"ל, תעשייה אווירית ועוד. החברה הינה ספק מורשה של משרד הביטחון.

נשמח לצרף אתכם לרשימת לקוחותינו. צרו קשר למידע נוסף.